Парфумована вода унісекс Gulf Orchid Vanilla Addiction 100 мл

1 000,00 

Опис

Gulf Orchid Vanilla Addiction — це втілення чуттєвості та витонченої насолоди, яке огортає немов теплий дотик. Аромат розкривається м'якими акордами гурманської ванілі, обволікаючи теплом і затишком, а потім поступається місцем вишуканим деревним нотам і легкої прянощі, створюючи стійкий шлейф, що запам'ятовується.

Це не просто аромат — це спокуса, в яку хочеться повертатися знову і знову. Підходить як для затишних вечорів, так і для особливих випадків, коли ви хочете наголосити на своїй індивідуальності та витонченості.

Піраміда аромату:

  • Верхні ноти: Ваніль, Жасмин, Фруктові ноти
  • Середні ноти: Цукор, Боби Тонка, Ваніль
  • Базові ноти: Амбра, Пачулі, Мускус.

Vanilla Addiction – для тих, хто не боїться бути в центрі уваги і вміє залишати післясмак… солодкий і незабутній.

 

Додаткова інформація
Вид парфумерної продукції

Парфумована вода

Класифікація

Мідл-ап

Об`єм

100 мл

Оригінальність

оригінал

Артикул: 4355-UA Бренд:
Мінімальне замовлення — 200 грн Невеликий мінімум для покупок. Можна замовити навіть 1–2 улюблені позиції — замовляйте стільки, скільки потрібно.
Зручна доставка Оберіть спосіб, який вам підходить: Нова пошта / Укрпошта / Rozetka Delivery — у відділення або поштомат по всій Україні.
Швидка відправка Замовлення у робочі дні відправляємо максимально швидко. 1-2 дні! Після відправки — ТТН у SMS/кабінеті.
Перевіряємо перед відправкою Перед відправкою перевіряємо цілісність упаковки та термін придатності, щоб ви отримали товар у належному стані.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Парфумована вода унісекс Gulf Orchid Vanilla Addiction 100 мл”